Korzystanie z usług krok po kroku

Procedura uzyskania certyfikatu

1

Wskazanie pakietu

Zarejestruj się, a następnie Zaloguj do panelu klienta. Wskaż zdefiniowany pakiet lub Zaproponuj własną propozycję modułu egzaminacyjnego zgodnie z Twoimi potrzebami.

2

Płatność

Opłać wybraną przez siebie usługę. Możesz skorzystać z operatora przelewów on-line, lub samemu wydać dyspozycję w swoim banku. Wskaż dane osób, które odbędą egzamin. Jeżeli zostaniesz Klientem Premium, możliwa będzie płatność po wykonaniu usługi.

3

Egzamin

Umów się na przeprowadzenie egzaminu przez naszych Egzaminatorów lub odbierz testy. Odeślij je do naszego Centrum Kształcenia Zawodowego do sprawdzenia. Skorzystaj z naszej Chmury Egzaminacyjnej i wgraj skany testów egzaminacyjnych. Zostaną zarchiwizowane na zawsze!

4

Weryfikacja i certyfikacja

Nasz Zespół Egzaminatorów przeprowadzi weryfikację wyników testu. Po przeprowadzonej weryfikacji otrzymasz elektronicznie powiadomienie. Osoby, które zdadzą egzamin otrzymają certyfikat potwierdzający nabycie kwalifikacji.

Logo Funduszy Europejskich

Usługa zrealizowana w ramach projektu Popytowy System Innowacji - rozwój MŚP w regionie świętokrzyskim poprzez profesjonalne usługi doradcze

Niepubliczne Centrum Kształcenia Zawodowego

Social Media