Szanowni Państwo, w związku z zakończeniem okresu promocyjnego od dnia 1 lipca 2021 r. obowiązywać będzie nowy cennik usług. Prosimy o zapoznanie się z nim i uwzględnienie zmian w planowanych budżetach szkoleniowych. Szczegóły pod niniejszym linkiem Cennik usług egzaminacyjnych.
Cennik usług egzaminacyjnych

Od 1 kwietnia 2021 r. wszystkie zamówienia w ramach naszych usług realizowane będą elektronicznie za pośrednictwem platformy egzaminacyjnej CERTSYSTEM.PL, a płatności obsługiwane będą za pośrednictwem systemu PayU.

  1. Naszym celem jest priorytetowe i szczególne podejście do stałych Klientów, w związku z tym udostępnimy Państwu indywidualny kod rabatowy ważny do 30.06.2021 r., dzięki któremu będą Państwo mogli zamawiać usługi po dotychczasowej cenie.
  2. Wykonywanie przez Państwa zamówień z płatnością odroczoną będzie możliwe po zgłoszeniu przystąpienia do programu partnerskiego Klientów PREMIUM.


Logo Funduszy Europejskich

Usługa zrealizowana w ramach projektu Popytowy System Innowacji - rozwój MŚP w regionie świętokrzyskim poprzez profesjonalne usługi doradcze

Niepubliczne Centrum Kształcenia Zawodowego

Social Media